Jdi na obsah Jdi na menu
 


Smsky - Rozchod

- Srdíčko,srdce nese to trpce.Celý náš vztah byl jen klam,který je klíč k obavám.A proto píšu což tys zhřešil a já také?Svou pýchou trpím ani už nevím jestli milovat nebo nenávidět.Tys mě zradil s jinou ses líbal,a proto váhám zda dál milovat.


- My spolu nikdy nebudeme, nesmíme svojí lásce žít, není nám dáno osudem společnou cestou jít.


- Ležím na posteli a vzpomíná. Proč jen tomu nevěříš, že to stále ještě bolí. Mým zprávám se jenom vyhýbáš! Kéž by se aspoň na chvíli vrátil ten čas, který byl jen a jen náš.


- Já už tě nemiluji, já už tě nechci, nechci poslouchat ty tvoje blbý kecy.


- Stojím u okna a je mi smutno velice. Tečou mi slzy, když vidím tě s jinou držet se za ruce. Myslím na tebe každou noc, kéž by moje láska měla čarovnou moc.


- Lásko moje, co se stalo, že se srdce rozplakalo. Tvůj odchod mě bolel víc,než to slovy mohu říct!


- Sama moje láska se rozprchla jako den. Sbohem a nezapomeň, co jsi mi dal, snad pochopíš, co jsi nikdy nechápal,že ten, kdo nejvíc má rád, nedokáže odejít jen tak.


- Láska je jak moře. Jednou je příliv a jednou odliv teď je zrovna odliv a až přijde zas příliv, budu už mít bohužel někoho jiného tak to pochop prostě to tak je!


- Náš vztah byl jak plamen a láska jako vosk, co život mu dával! Teď už marně škrtám sirkou, snažím se moc a moc! Ale láska je pryč a plamínek nemá z čeho žít! Moc mě to bolí, ale musím Ti to říct.


- Láska je jako otevřená láhev od sodovky. Vyprchá dříve než se stačíš napít. I u mě láska k tobě vyprchala.


- Já vrátit teď musím Ti srdce tvé, co na dlani mne hřálo, i když jen chvílemi patřilo, i tak to za to stálo.


- Moře lásky a něhy nám zmizelo, zůstal jen potok tekoucích slz, který sténá nad tím, jak to dopadlo.


- Jak zapomenout mám na někoho, pro koho jsem žila? Jak z mysli vymazat tě mám, když jen pro tebe jsem tu byla?


- Já milovala Tě ani nevíš jak, sny o tobě se mi zdály každou noc, proč muselo to dopadnout tak, že jsem na pokraji sil a volám o pomoc.


- Raději ztratit v životě minutu než ztratit pro minutu celý život. Toto je náš případ a přesto tě prosím o odpuštění. Miluji Tě prosím odpusť!


- Miluji, chci, cítím, na cestu Ti svítím. Nechci být Tvůj nepřítel. Slyšíš moje srdce bít? Chce říct že Tě miluje a že jeho majitel, všech svých činů lituje.


- Zklamaná jsem tebou samým, mé srdce je kamenné, jenom kvůli citům mnohým co rozbily se o tebe.


- Důvěra a láska jsou jako křišťálová číš. Jednou ji rozbiješ a už ji neslepíš.


- Nepiš mi prosím, poté se trápiti musím. Naší lásce už odzvonilo, tvé srdce už všechny šance promarnilo. Sbohem

 
 
 
 
 


- Lásko moje, co se stalo, že se srdce rozplakalo. Tvůj odchod mě bolel víc, než to slovy mohu říct!


- Je to jako včera, co jsi mi psal: Celé mé srdce patří jen tobě. A teď jsi zase s ní a já si tak říkám,že jsme oba hrozný pokrytci a že ne vrána k vráně, ale parchant k parchantovi sedá.


- Kdo nepoznal lásku a její bolest, nemůže říct žil jsem a miloval. Kdo tohle poznal, může být hrdý na to, že žil, i když mu láska přinesla jen bolest, i za to stojí přeci žít.

 
 
 


- Láska hřeje. Láska bolí, nechceš-li milovat, odejdi.Láska pravá je jen opětovaná, když neumíš ten cit ze sebe dostat, měl bys s herectvím přestat a odejít a nechat ji jiným, kteří lásku umí dát.


- Když zklameš oči druhého, pak nezapomeň, že zůstal sám a nehleď slepě před sebe, když víš, že měl Tě rád.


- Když večer dívám se na nebe, myslím stále jen na tebe. V západu slunce vidím tvoji tvář, jako by mi dávala poslední sbohem a přicházející červánky jsou už jen vzpomínkou na tebe.


- Přišel jsi, všechno jsi mi dal! Odešel jsi, všechno jsi mi vzal! Jak bez Tebe teď mám žít dál?


- Promiň, nechci smutek, pláč a žal. Ve tvých očích chci vidět radost, štěstí a lásku. Miluji Tě.


- Proč, to je to slovo tajemné, které vstoupilo mezi nás. Rozdělilo nás proč a ještě jednou proč tě nemůžu mít? Zkus se zamyslet a řekni mi, znamenal jsem něco pro tebe?


- Kdyby tak šel čas vrátit, nemusela bych Tě ztratit, moje srdce patří stále tobě, ale proč je necháváš ležet v hrobě?


- Byl jsi člověk pro kterého jsem dokázala obětovat život, už nepřijde nikdo, koho by jsem milovala jako tebe.


- Zapomenu! Uchopím srdce a jako list, spálím tu touhu, nenávist. Zbude jen pocit, že jsi pryč. Zmizeli dveře, zmizí i klíč!


- Já vrátit teď musím Ti srdce tvé, co na dlani mne hřálo, i když jen chvíli mi patřilo, i tak to za to stálo.


- Tak blízko jsem Tvých rtů a polibek Ti nemůžu dát, je to jako padat ze sedmého nebe a stále si říkat: Proč mě nemáš rád? Vím, že je to krásné mít někoho rád, ale když zůstaneme pouze kamarádi, tak to bude asi nejlepší.


- Náš vztah byl jak plamen a láska jako vosk, co život mu dával! Teď už marně škrtám sirkou, snažím se moc a moc! Ale láska je pryč a plamínek nemá z čeho žít! Moc mě to bolí, ale musím Ti to říct.


- Tam, kde je hvězda Polárka, když den se setká s tmou, tam blízko hvězdy Polárky, je vidět hvězdu mou. Ta hvězda patřila i tobě, dokud jsi mě měl rád, teď jsi však ji i mne dal spát.


- Jsem padlý anděl jenž skrývá svou pekelnou tvář za každým slovem, to já pošpinil tvou svatozář, tak proto říkám sbohem.

 
 
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

PortrétPoslední fotografie


Kontakt

Jáá

Šumná
okr. Znojmo
671 02

773265830

MARUSKA14@centrum.cz


Archiv

Kalendář
<< leden / 2020 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 281095
Měsíc: 4945
Den: 189